Kazanovas desmit baušļi


Pēc skata viņš nebija nekāds skaistulis, taču pasaulē nav vairāk apbrīnota vīrieša, kam būtu bijusi tāda vara pār sievietēm kā Džirolamo Kazanovam. Viņa vārds ir kļuvis par sinonīmu pavešanai. Katrs vīrietis palaikam ir apbrīnojis Kazanovu un vēlējies viņam līdzināties.

Kazanovas varoņdarbi

Savā 73 gadu ilgajā mūžā Kazanova pamanījās pavest tolaik sabiedrībā ievērojamas sievietes, aktrises, dejotājas, istabenes, fermera meitu, piecas māsas un viņu māti, kuprīti, nimfomāni, transvestītu un divas neiesvētītas mūķenes pavisam 132 sievietes. Viņš gluži vienkārši bija neatvairāms. Pēc Kazanovas nāves pagājuši jau 200 gadi, taču viņa pavedēja slava joprojām ir nevīstoša. Arī mūsu dienās tas nav nekas neiespējams. Spēja iegūt sievieti, panākt, lai viņa atdodas, ko Kazanova sauca par “brīnišķīgo mazo lietiņu”, galvenokārt atkarīga no stila un pieejas. Protams, jūs varat iebilst par Kazanovas morāli (viņš dievināja orģijas, viņam riebās kondomi, un viņam bijis pat sakars ar savu ārlaulības meitu).

Pretēji literatūrā aprakstītajam Donžuānam vai marķīzam de Sadam, Kazanova seksā nebija nekāds mežonis,” raksta Teds Emerijs, Dikinsonas koledžas itāliešu valodas profesors un ievērojams kazanovists. Savas sievietes viņš no sirds mīlēja, un tāpat arī viņas viņu. Kazanova bieži minēja daudzos orgasmus, ko viņš tām dāvājis. Šāda apziņa vīrietim, protams, bija glaimojoša, bet, jāatzīst, viņš domāja par sievietes baudu, un tas darīja viņu apbrīnojamu un atšķirīgu no minētajiem literārajiem tēliem.

Lai labāk saprastu Kazanovas fenomenu (neizlasot viņa autobiogrāfijas 12 sējumus), piedalīsimies improvizētās vakariņās ar Kazanovu Sotbijas mākslas institūtā Ņujorkā. Šīs dzīres notikušas Venēcijā ap 1753. gadu, kad Kazanovam bija 28 gadi. Viņa partnere bija skaista mūķene, kuras tikumos viņš vēlējās iegrimt. Tas bija brīnišķīgs vakars, un Kazanova bija tik šarmants, kāds vēlētos būt katrs vīrietis. “Tās bija pavedinošas vakariņas,” skaidro kulinārijas vēsturniece Karolīna Janga, kura organizēja improvizēto pasākumu. “Sākumā divas stundas ilga flirts, kura laikā viņi alka atdoties viens otram. Pēc tam mūķene paziņoja, ka viņas apetīte darītu godu pat Visaugstākajam.”

Ko Kazanova darīja tonakt?

Kā viņam izdevās nozagt klostera dārgumu? Pirms atklājam noslēpumu, jāsaprot, ka Kazanova nebija aristokrāts, lai gan viņam patika tēlot augstdzimušu. Patiesībā viņš bija spēlmanis, blēdis un krāpnieks, kas piedalījās divkaujās un kādu laiku sēdēja arī cietumā. Sirdī Kazanova bija palaidnis, kas flirtēja un par visu augstāk vērtēja mīlu un izpriecas

Ja meklējat piedzīvojumus, varat pats uzrīkot Kazanovas cienīgas vakariņas (idejas meklējiet www.menshealth.com). Varat arī pacietīgi gaidīt un kopā ar apbrīnoto sievieti sekot Kazanovas 10 baušļiem, kurus jums atklāšu citreiz. (Ne velti viens no Kazanovas baušļiem ir… pacietība.) 

Rate this post